Produkte > CW INDUSTRIES > CWR-142-20-0203
CWR-142-20-0203
CWR-142-20-0203 CW Industries
browser?&plpver=10&prodid=1108&itemid=3934&assetid=1371
Hersteller: CW Industries
Description: CONN IDC 20POS 28-30AWG VERT
Features: Feed Through
Packaging: Bulk
Connector Type: Ribbon Cable
Contact Finish: Tin
Wire Gauge: 28-30 AWG, Stranded or Solid
Number of Positions: 20
Row Spacing: 0.100" (2.54mm)
Cable Termination: IDC
Cable Pitch: 0.050" (1.27mm)
Board-Side Pitch: 0.200" (5.08mm)
Number of Rows: 4
auf Bestellung 1270 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CWR-142-20-0203 CW Industries
Description: CONN IDC 20POS 28-30AWG VERT, Features: Feed Through, Packaging: Bulk, Connector Type: Ribbon Cable, Contact Finish: Tin, Color: Blue, Mounting Type: Through Hole, Wire Gauge: 28-30 AWG, Stranded or Solid, Number of Positions: 20, Row Spacing: 0.100" (2.54mm), Cable Termination: IDC, Cable Pitch: 0.050" (1.27mm), Board-Side Pitch: 0.200" (5.08mm), Number of Rows: 4.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CWR-142-20-0203 CWR-142-20-0203 Hersteller : CW Industries browser?&plpver=10&prodid=1108&itemid=3934&assetid=1371 Headers & Wire Housings PCB Connector 20 Pin