Produkte > CW INDUSTRIES > CWR-170-20-0021
CWR-170-20-0021
CWR-170-20-0021 CW Industries
cw industries_cind-s-a0005003419-1.pdf
Hersteller: CW Industries
Standard Card Edge Connectors IDC Commercial Card Edge
auf Bestellung 19 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details CWR-170-20-0021 CW Industries
Description: CONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100, Packaging: Bulk, Gender: Female, Contact Finish: Gold, Color: Blue, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 20, Pitch: 0.100" (2.54mm), Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Read Out: Dual, Card Type: Non Specified - Dual Edge, Termination: IDC, Contact Finish Thickness: 30.0µin (0.76µm), Contact Material: Phosphor Bronze, Number of Rows: 2.
Weitere Produktangebote CWR-170-20-0021
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CWR-170-20-0021 Hersteller : CW Industries CWR-170-10-0003.pdf Description: CONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100
Packaging: Bulk
Gender: Female
Contact Finish: Gold
Color: Blue
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 20
Pitch: 0.100" (2.54mm)
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C