Produkte > CW INDUSTRIES > CWR-170-26-0203
CWR-170-26-0203
CWR-170-26-0203 CW Industries
browser?&plpver=10&prodid=1106&itemid=3855&assetid=1358
Hersteller: CW Industries
Standard Card Edge Connectors Card Edge Connector 26 Pin RoHS Plating
auf Bestellung 46 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CWR-170-26-0203 CW Industries
Description: CONN EDGE DUAL FMALE 26POS 0.100, Packaging: Bulk, Gender: Female, Contact Finish: Tin, Color: Blue, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 26, Pitch: 0.100" (2.54mm), Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Read Out: Dual, Contact Type: Cantilever, Card Type: Non Specified - Dual Edge, Card Thickness: 0.032" ~ 0.070" (0.81mm ~ 1.78mm), Termination: IDC, Contact Finish Thickness: 100.0µin (2.54µm), Contact Material: Phosphor Bronze, Number of Positions/Bay/Row: 13, Part Status: Active, Number of Rows: 2.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CWR-170-26-0203 CWR-170-26-0203 Hersteller : CW Industries browser?&plpver=10&prodid=1106&itemid=3855&assetid=1358 Description: CONN EDGE DUAL FMALE 26POS 0.100
Packaging: Bulk
Gender: Female
Contact Finish: Tin
Color: Blue
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 26
Pitch: 0.100" (2.54mm)
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Read Out: Dual
Contact Type: Cantilever
Card Type: Non Specified - Dual Edge
Card Thickness: 0.032" ~ 0.070" (0.81mm ~ 1.78mm)