Produkte > CW INDUSTRIES > CWR-180-25-0000
CWR-180-25-0000
CWR-180-25-0000 CW Industries
browser?&plpver=10&prodid=1100&itemid=4117&assetid=1329
Hersteller: CW Industries
D-Sub Standard Connectors D-Submini Plastic 25 pin contact
auf Bestellung 191 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details CWR-180-25-0000 CW Industries
Description: CONN D-SUB RCPT 25POS IDC, Features: Feed Through, Strain Relief, Packaging: Bulk, Connector Type: Receptacle, Male Pins, Contact Finish: Gold, Current Rating (Amps): 1A, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 25, Number of Rows: 2, Contact Type: Signal, Flange Feature: Housing/Shell (Unthreaded), Termination: IDC, Ribbon Cable, Connector Style: D-Sub, Contact Finish Thickness: 10.0µin (0.25µm), Material Flammability Rating: UL94 V-0, Shell Size, Connector Layout: 3 (DB, B), Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CWR-180-25-0000 CWR-180-25-0000 Hersteller : CW Industries browser?&plpver=10&prodid=1100&itemid=4117&assetid=1329 Description: CONN D-SUB RCPT 25POS IDC
Connector Type: Receptacle, Male Pins
Contact Finish: Gold
Current Rating (Amps): 1A