Produkte > CW INDUSTRIES > CWR-180-25-0203
CWR-180-25-0203
CWR-180-25-0203 CW Industries
browser?&plpver=10&prodid=1100&itemid=4120&assetid=1329
Hersteller: CW Industries
Description: CONN D-SUB RCPT 25POS IDC
Connector Type: Receptacle, Male Pins
Contact Finish: Tin
Current Rating (Amps): 1A
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 25
Number of Rows: 2
Contact Type: Signal
Flange Feature: Housing/Shell (Unthreaded)
Termination: IDC, Ribbon Cable
Connector Style: D-Sub
Contact Finish Thickness: 100.0µin (2.54µm)
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Shell Size, Connector Layout: 3 (DB, B)
Part Status: Active
auf Bestellung 319 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CWR-180-25-0203 CW Industries
Description: CONN D-SUB RCPT 25POS IDC, Features: Feed Through, Strain Relief, Packaging: Bulk, Connector Type: Receptacle, Male Pins, Contact Finish: Tin, Current Rating (Amps): 1A, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 25, Number of Rows: 2, Contact Type: Signal, Flange Feature: Housing/Shell (Unthreaded), Termination: IDC, Ribbon Cable, Connector Style: D-Sub, Contact Finish Thickness: 100.0µin (2.54µm), Material Flammability Rating: UL94 V-0, Shell Size, Connector Layout: 3 (DB, B), Part Status: Active.
Weitere Produktangebote CWR-180-25-0203
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CWR-180-25-0203 CWR-180-25-0203 Hersteller : CW Industries browser?&plpver=10&prodid=1100&itemid=4120&assetid=1329 D-Sub Standard Connectors D-Submini Plastic 25 pin contact