Produkte > CW INDUSTRIES > CWR-210-10-0203
CWR-210-10-0203
CWR-210-10-0203 CW Industries
CWR-210-XX-0203-792742.pdf
Hersteller: CW Industries
Headers & Wire Housings
auf Bestellung 48 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details CWR-210-10-0203 CW Industries
Description: CONN RCPT 10POS IDC TIN, Features: Feed Through, Strain Relief, Packaging: Bulk, Connector Type: Receptacle, Contact Finish: Tin, Color: Blue, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 10, Pitch: 0.100" (2.54mm), Contact Type: Female Socket, Row Spacing: 0.100" (2.54mm), Wire Type: Ribbon Cable, Cable Termination: IDC, Part Status: Active, Number of Rows: 2.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CWR-210-10-0203 CWR-210-10-0203 Hersteller : CW Industries socket_connector_features_3.pdf Description: CONN RCPT 10POS IDC TIN
Connector Type: Receptacle
Contact Finish: Tin
Color: Blue
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 10
Pitch: 0.100" (2.54mm)
Contact Type: Female Socket
Row Spacing: 0.100" (2.54mm)