Produkte > CW INDUSTRIES > CWR-210-26-0000
CWR-210-26-0000
CWR-210-26-0000 CW Industries
Hersteller: CW Industries
Headers & Wire Housings CONN SOCKET 26PIN GOLD W/STR REL
auf Bestellung 75 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details CWR-210-26-0000 CW Industries
Description: CONN RCPT 26POS IDC GOLD, Features: Feed Through, Strain Relief, Packaging: Bulk, Connector Type: Receptacle, Contact Finish: Gold, Color: Blue, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 26, Pitch: 0.100" (2.54mm), Contact Type: Female Socket, Row Spacing: 0.100" (2.54mm), Contact Finish Thickness: 10.0µin (0.25µm), Wire Type: Ribbon Cable, Cable Termination: IDC, Part Status: Active, Number of Rows: 2.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CWR-210-26-0000 CWR-210-26-0000 Hersteller : CW Industries Description: CONN RCPT 26POS IDC GOLD
Connector Type: Receptacle
Contact Finish: Gold
Color: Blue
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 26
Pitch: 0.100" (2.54mm)
Contact Type: Female Socket
Row Spacing: 0.100" (2.54mm)