Produkte > CW INDUSTRIES > CWR-210-26-0203
CWR-210-26-0203
CWR-210-26-0203 CW Industries
browser?&plpver=10&prodid=1096&itemid=2183&assetid=1315
Hersteller: CW Industries
Headers & Wire Housings IDC Commercial Socket
auf Bestellung 2468 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details CWR-210-26-0203 CW Industries
Description: CONN RCPT 26POS IDC TIN, Features: Feed Through, Strain Relief, Packaging: Bulk, Connector Type: Receptacle, Contact Finish: Tin, Color: Blue, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 26, Pitch: 0.100" (2.54mm), Contact Type: Female Socket, Row Spacing: 0.100" (2.54mm), Wire Type: Ribbon Cable, Cable Termination: IDC, Part Status: Active, Number of Rows: 2.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CWR-210-26-0203 CWR-210-26-0203 Hersteller : CW Industries browser?&plpver=10&prodid=1096&itemid=2183&assetid=1315 Description: CONN RCPT 26POS IDC TIN
Connector Type: Receptacle
Contact Finish: Tin
Color: Blue
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 26
Pitch: 0.100" (2.54mm)
Contact Type: Female Socket
Row Spacing: 0.100" (2.54mm)