Produkte > CW INDUSTRIES > CWR-210-34-0203
CWR-210-34-0203
CWR-210-34-0203 CW Industries
socket_connector_features_3.pdf
Hersteller: CW Industries
Description: CONN RCPT 34POS IDC TIN
Connector Type: Receptacle
Contact Finish: Tin
Color: Blue
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 34
Pitch: 0.100" (2.54mm)
Contact Type: Female Socket
Row Spacing: 0.100" (2.54mm)
Wire Type: Ribbon Cable
Cable Termination: IDC
Part Status: Active
Number of Rows: 2
auf Bestellung 190 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CWR-210-34-0203 CW Industries
Description: CONN RCPT 34POS IDC TIN, Features: Feed Through, Strain Relief, Packaging: Bulk, Connector Type: Receptacle, Contact Finish: Tin, Color: Blue, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 34, Pitch: 0.100" (2.54mm), Contact Type: Female Socket, Row Spacing: 0.100" (2.54mm), Wire Type: Ribbon Cable, Cable Termination: IDC, Part Status: Active, Number of Rows: 2.