Produkte > CW INDUSTRIES > CWR-210-50-0203
CWR-210-50-0203
CWR-210-50-0203 CW Industries
browser?&plpver=10&prodid=1096&itemid=2195&assetid=1315
Hersteller: CW Industries
Description: CONN RCPT 50POS IDC TIN
Connector Type: Receptacle
Contact Finish: Tin
Color: Blue
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 50
Pitch: 0.100" (2.54mm)
Contact Type: Female Socket
Row Spacing: 0.100" (2.54mm)
Wire Type: Ribbon Cable
Cable Termination: IDC
Part Status: Active
Number of Rows: 2
auf Bestellung 298 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CWR-210-50-0203 CW Industries
Description: CONN RCPT 50POS IDC TIN, Features: Feed Through, Strain Relief, Packaging: Bulk, Connector Type: Receptacle, Contact Finish: Tin, Color: Blue, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 50, Pitch: 0.100" (2.54mm), Contact Type: Female Socket, Row Spacing: 0.100" (2.54mm), Wire Type: Ribbon Cable, Cable Termination: IDC, Part Status: Active, Number of Rows: 2.