Produkte > CW INDUSTRIES > CWR-220-20-0003
CWR-220-20-0003
CWR-220-20-0003 CW Industries
CWR-220-XX-0003-535755.pdf
Hersteller: CW Industries
Headers & Wire Housings IDC Commercial Socket
auf Bestellung 103 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details CWR-220-20-0003 CW Industries
Description: CONN RCPT 20POS IDC TIN-LEAD, Packaging: Bulk, Features: Feed Through, Connector Type: Receptacle, Contact Finish: Tin-Lead, Color: Blue, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 20, Pitch: 0.100" (2.54mm), Contact Type: Female Socket, Row Spacing: 0.100" (2.54mm), Contact Finish Thickness: 100.0µin (2.54µm), Wire Type: Ribbon Cable, Cable Termination: IDC, Number of Rows: 2.
Weitere Produktangebote CWR-220-20-0003
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CWR-220-20-0003 CWR-220-20-0003 Hersteller : CW Industries browser?&plpver=10&prodid=1096&itemid=2249&assetid=1315 Description: CONN RCPT 20POS IDC TIN-LEAD
Connector Type: Receptacle
Contact Finish: Tin-Lead
Color: Blue
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 20
Pitch: 0.100" (2.54mm)
Contact Type: Female Socket
Row Spacing: 0.100" (2.54mm)