Produkte > CW INDUSTRIES > CWR-220-20-0203
CWR-220-20-0203
CWR-220-20-0203 CW Industries
socket_connector_features_3.pdf
Hersteller: CW Industries
Description: CONN RCPT 20POS IDC TIN
Connector Type: Receptacle
Contact Finish: Tin
Color: Blue
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 20
Pitch: 0.100" (2.54mm)
Contact Type: Female Socket
Row Spacing: 0.100" (2.54mm)
Wire Type: Ribbon Cable
Cable Termination: IDC
Part Status: Active
Number of Rows: 2
auf Bestellung 5827 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 6
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CWR-220-20-0203 CW Industries
Description: CONN RCPT 20POS IDC TIN, Features: Feed Through, Packaging: Bulk, Connector Type: Receptacle, Contact Finish: Tin, Color: Blue, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 20, Pitch: 0.100" (2.54mm), Contact Type: Female Socket, Row Spacing: 0.100" (2.54mm), Wire Type: Ribbon Cable, Cable Termination: IDC, Part Status: Active, Number of Rows: 2.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CWR-220-20-0203 CWR-220-20-0203 Hersteller : CW Industries CWR-220-XX-0203-535710.pdf Headers & Wire Housings SKT CONN 20 Pin w/o Strain Relief
auf Bestellung 1545 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
CWR-220-20-0203 Hersteller : CW Industries socket_connector_features_3.pdf Conn IDC Connector 20 POS IDT ST Cable Mount
auf Bestellung 300 Stücke:
Mindestbestellmenge: 100