Produkte > CW INDUSTRIES > CWR-220-40-0203
CWR-220-40-0203
CWR-220-40-0203 CW Industries
browser?&plpver=10&prodid=1096&itemid=2263&assetid=1315
Hersteller: CW Industries
Description: CONN RCPT 40POS IDC TIN
Connector Type: Receptacle
Contact Finish: Tin
Color: Blue
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 40
Pitch: 0.100" (2.54mm)
Contact Type: Female Socket
Row Spacing: 0.100" (2.54mm)
Number of Rows: 2
auf Bestellung 1468 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CWR-220-40-0203 CW Industries
Description: CONN RCPT 40POS IDC TIN, Features: Feed Through, Packaging: Bulk, Connector Type: Receptacle, Contact Finish: Tin, Color: Blue, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 40, Pitch: 0.100" (2.54mm), Contact Type: Female Socket, Row Spacing: 0.100" (2.54mm), Wire Type: Ribbon Cable, Cable Termination: IDC, Number of Rows: 2.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 92 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
CWR-220-40-0203 Hersteller : CW Industries browser?&plpver=10&prodid=1096&itemid=2263&assetid=1315 Conn IDC Connector 40 POS IDT ST Cable Mount