Produkte > CW INDUSTRIES > CWR-220-50-0000
CWR-220-50-0000
CWR-220-50-0000 CW Industries
socket_connector_features_3.pdf
Hersteller: CW Industries
Description: CONN RCPT 50POS IDC GOLD
Connector Type: Receptacle
Contact Finish: Gold
Color: Blue
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 50
Pitch: 0.100" (2.54mm)
Contact Type: Female Socket
Row Spacing: 0.100" (2.54mm)
Contact Finish Thickness: 10.0µin (0.25µm)
Wire Type: Ribbon Cable
Cable Termination: IDC
Part Status: Active
Number of Rows: 2
auf Bestellung 397 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CWR-220-50-0000 CW Industries
Description: CONN RCPT 50POS IDC GOLD, Packaging: Bulk, Features: Feed Through, Connector Type: Receptacle, Contact Finish: Gold, Color: Blue, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 50, Pitch: 0.100" (2.54mm), Contact Type: Female Socket, Row Spacing: 0.100" (2.54mm), Contact Finish Thickness: 10.0µin (0.25µm), Wire Type: Ribbon Cable, Cable Termination: IDC, Part Status: Active, Number of Rows: 2.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CWR-220-50-0000 CWR-220-50-0000 Hersteller : CW Industries CWR-220-XX-0000-535794.pdf Headers & Wire Housings SKT CONN 50 Pin Gold w/o Strain Relief
auf Bestellung 295 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
CWR-220-50-0000 Hersteller : CW Industries socket_connector_features_3.pdf Conn IDC Connector 50 POS IDT ST Cable Mount