Produkte > CW INDUSTRIES > CWR-227-34-0000
CWR-227-34-0000
CWR-227-34-0000 CW Industries
browser?&plpver=10&prodid=1096&itemid=4354&assetid=1315
Hersteller: CW Industries
Headers & Wire Housings IDC Commercial Socket
auf Bestellung 5 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details CWR-227-34-0000 CW Industries
Description: CONN RCPT 34POS IDC GOLD, Packaging: Bulk, Features: Feed Through, Polarizing Key, Connector Type: Receptacle, Contact Finish: Gold, Color: Blue, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 34, Pitch: 0.100" (2.54mm), Contact Type: Female Socket, Row Spacing: 0.100" (2.54mm), Contact Finish Thickness: 10.0µin (0.25µm), Wire Type: Ribbon Cable, Cable Termination: IDC, Part Status: Active, Number of Rows: 2.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CWR-227-34-0000 CWR-227-34-0000 Hersteller : CW Industries browser?&plpver=10&prodid=1096&itemid=4354&assetid=1315 Description: CONN RCPT 34POS IDC GOLD
Connector Type: Receptacle
Contact Finish: Gold
Color: Blue
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 34
Pitch: 0.100" (2.54mm)
Contact Type: Female Socket
Row Spacing: 0.100" (2.54mm)