Produkte > CW INDUSTRIES > CWR-281-25-0000
CWR-281-25-0000
CWR-281-25-0000 CW Industries
browser?&plpver=10&prodid=1105&itemid=3819&assetid=1352
Hersteller: CW Industries
D-Sub Standard Connectors D-Sub
auf Bestellung 80 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details CWR-281-25-0000 CW Industries
Description: CONN D-SUB PLUG 25POS IDC, Packaging: Bulk, Features: Feed Through, Shielded, Strain Relief, Connector Type: Plug, Female Sockets, Contact Finish: Gold, Current Rating (Amps): 1A, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 25, Number of Rows: 2, Contact Type: Signal, Flange Feature: Housing/Shell (Unthreaded), Termination: IDC, Ribbon Cable, Connector Style: D-Sub, Contact Finish Thickness: 10.0µin (0.25µm), Material Flammability Rating: UL94 V-0, Shell Material, Finish: Steel, Tin Plated, Shell Size, Connector Layout: 3 (DB, B), Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CWR-281-25-0000 CWR-281-25-0000 Hersteller : CW Industries browser?&plpver=10&prodid=1105&itemid=3819&assetid=1352 Description: CONN D-SUB PLUG 25POS IDC
Packaging: Bulk
Features: Feed Through, Shielded, Strain Relief
Connector Type: Plug, Female Sockets
Contact Finish: Gold
Current Rating (Amps): 1A
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 25
Shell Size, Connector Layout: 3 (DB, B)
Part Status: Active
auf Bestellung 151 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
CWR-281-25-0000 Hersteller : CW Industries browser?&plpver=10&prodid=1105&itemid=3819&assetid=1352 Conn D-Subminiature SKT 25 POS 2.74mm IDT RA Cable Mount 25 Terminal 1 Port