Produkte > KYOCERA AVX > CWR09JK226KB
CWR09JK226KB
CWR09JK226KB KYOCERA AVX
TAZ.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT
Tolerance: ±10%
Features: High Reliability
Packaging: Bulk
Package / Case: 2915 (7338 Metric)
Size / Dimension: 0.285" L x 0.150" W (7.24mm x 3.81mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 900mOhm @ 100kHz
Manufacturer Size Code: H
Height - Seated (Max): 0.125" (3.17mm)
Failure Rate: B (0.1%)
Grade: Military
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 20 V
Qualification: MIL-PRF-55365/4
auf Bestellung 465 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CWR09JK226KB KYOCERA AVX
Description: CAP TANT, Tolerance: ±10%, Features: High Reliability, Packaging: Bulk, Package / Case: 2915 (7338 Metric), Size / Dimension: 0.285" L x 0.150" W (7.24mm x 3.81mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 900mOhm @ 100kHz, Manufacturer Size Code: H, Height - Seated (Max): 0.125" (3.17mm), Failure Rate: B (0.1%), Grade: Military, Capacitance: 22 µF, Voltage - Rated: 20 V, Qualification: MIL-PRF-55365/4.
Weitere Produktangebote CWR09JK226KB
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CWR09JK226KB CWR09JK226KB Hersteller : KYOCERA AVX Components taz.pdf Cap Tant Solid 22uF 20V H CASE 10% (7.24 X 3.81 X 2.79mm) Inward L SMD (0.1%FR) 0.9 Ohm 125°C Bulk
Produkt ist nicht verfügbar
CWR09JK226KB CWR09JK226KB Hersteller : Kemet kem_t2001_t409.pdf Cap Tant Solid 22uF 20V H CASE 10%( 7.24 X 3.81 X 2.79mm) Inward L SMD (0.1%FR) 0.9 Ohm 125°C T/R