Produkte > KYOCERA AVX > CX2016DB16000D0FLNCC
CX2016DB16000D0FLNCC
CX2016DB16000D0FLNCC KYOCERA AVX
CX2016DB16000D0FLNCC_Spec.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: CRYSTAL 16.0000MHZ 8PF SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 8pF
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -30°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±25ppm
Frequency Tolerance: ±10ppm
Operating Mode: Fundamental
Supplier Device Package: 4-SMD (2x1.6)
Height - Seated (Max): 0.018" (0.45mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 200 Ohms
Frequency: 16 MHz
auf Bestellung 27000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CX2016DB16000D0FLNCC KYOCERA AVX
Description: CRYSTAL 16.0000MHZ 8PF SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Load Capacitance: 8pF, Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -30°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±25ppm, Frequency Tolerance: ±10ppm, Operating Mode: Fundamental, Supplier Device Package: 4-SMD (2x1.6), Height - Seated (Max): 0.018" (0.45mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 200 Ohms, Frequency: 16 MHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CX2016DB16000D0FLNCC CX2016DB16000D0FLNCC Hersteller : KYOCERA AVX Components CX2016DB16000D0FLNCC_Spec.pdf Crystal 16MHz ±10ppm (Tol) ±25ppm (Stability) 8pF FUND 200Ohm 4-Pin SMD T/R
auf Bestellung 6000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
CX2016DB16000D0FLNCC CX2016DB16000D0FLNCC Hersteller : Kyocera AVX CX2016DB16000D0FLNCC_Spec.pdf Crystals 16MHz 8pF 10ppm -30C +85C
Mindestbestellmenge: 3
CX2016DB16000D0FLNCC CX2016DB16000D0FLNCC Hersteller : KYOCERA AVX CX2016DB16000D0FLNCC_Spec.pdf Description: CRYSTAL 16.0000MHZ 8PF SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 8pF
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Frequency Stability: ±25ppm
Frequency Tolerance: ±10ppm
Operating Mode: Fundamental
Frequency: 16 MHz
Mindestbestellmenge: 14
Description: Resonator: quartz; 16MHz; 8pF; SMD; 2x1.6x0.45mm
Type of resonator: quartz
Frequency: 16MHz
Capacitance: 8pF
Mounting: SMD
Body dimensions: 2x1.6x0.45mm