Produkte > KYOCERA AVX > CX2016DB16000D0WZRC1
CX2016DB16000D0WZRC1
CX2016DB16000D0WZRC1 KYOCERA AVX
cx2016db_e.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: CRYSTAL 16.0000MHZ 8PF SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 8pF
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -25°C ~ 75°C
Frequency Stability: ±40ppm
Frequency Tolerance: ±25ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.018" (0.45mm)
Part Status: Active
ESR (Equivalent Series Resistance): 200 Ohms
Frequency: 16 MHz
Supplier Device Package: 4-SMD (2x1.6)
auf Bestellung 9000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CX2016DB16000D0WZRC1 KYOCERA AVX
Description: CRYSTAL 16.0000MHZ 8PF SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Load Capacitance: 8pF, Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -25°C ~ 75°C, Frequency Stability: ±40ppm, Frequency Tolerance: ±25ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.018" (0.45mm), Part Status: Active, ESR (Equivalent Series Resistance): 200 Ohms, Frequency: 16 MHz, Supplier Device Package: 4-SMD (2x1.6).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CX2016DB16000D0WZRC1 CX2016DB16000D0WZRC1 Hersteller : KYOCERA AVX Components cx2016db_e.pdf Crystal 16MHz ±40ppm (Tol) ±40ppm (Stability) 8pF FUND 130Ohm 4-Pin SMD T/R
auf Bestellung 6000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
CX2016DB16000D0WZRC1 CX2016DB16000D0WZRC1 Hersteller : KYOCERA AVX cx2016db_e.pdf Description: CRYSTAL 16.0000MHZ 8PF SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 8pF
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Frequency Stability: ±40ppm
Frequency Tolerance: ±25ppm
Operating Mode: Fundamental
Part Status: Active
Frequency: 16 MHz
Mindestbestellmenge: 17
CX2016DB16000D0WZRC1 CX2016DB16000D0WZRC1 Hersteller : Kyocera AVX cx2016db_e.pdf Crystals AEC-Q200 16000kHz 8p F 2x1.6mm