Produkte > KYOCERA AVX > CX2016DB19200D0FLJC1
CX2016DB19200D0FLJC1
CX2016DB19200D0FLJC1 KYOCERA AVX
cx2016db_e.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: CRYSTAL 19.2000MHZ 8PF SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 8pF
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -30°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±15ppm
Frequency Tolerance: ±10ppm
Operating Mode: Fundamental
Supplier Device Package: 4-SMD (2x1.6)
Height - Seated (Max): 0.018" (0.45mm)
Part Status: Active
ESR (Equivalent Series Resistance): 150 Ohms
Frequency: 19.2 MHz
auf Bestellung 2021 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 17
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CX2016DB19200D0FLJC1 KYOCERA AVX
Description: CRYSTAL 19.2000MHZ 8PF SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Load Capacitance: 8pF, Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -30°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±15ppm, Frequency Tolerance: ±10ppm, Operating Mode: Fundamental, Supplier Device Package: 4-SMD (2x1.6), Height - Seated (Max): 0.018" (0.45mm), Part Status: Active, ESR (Equivalent Series Resistance): 150 Ohms, Frequency: 19.2 MHz.
Weitere Produktangebote CX2016DB19200D0FLJC1
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Produkt ist nicht verfügbar
CX2016DB19200D0FLJC1 CX2016DB19200D0FLJC1 Hersteller : KYOCERA AVX cx2016db_e.pdf Description: CRYSTAL 19.2000MHZ 8PF SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 8pF
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Frequency Stability: ±15ppm
Frequency Tolerance: ±10ppm
Operating Mode: Fundamental
Part Status: Active
Frequency: 19.2 MHz
Produkt ist nicht verfügbar
CX2016DB19200D0FLJC1 CX2016DB19200D0FLJC1 Hersteller : AVX / Kyocera cx2016db_e-1107731.pdf Crystals AEC-Q200 19.2MHz 8pF 2x1.6mm