Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > CX2016DB19200D0GPSC1
CX2016DB19200D0GPSC1
CX2016DB19200D0GPSC1 KYOCERA AVX Components
cx2016db_e.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Crystal 19.2MHz ±15ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 8pF FUND 150Ohm 4-Pin SMD T/R
auf Bestellung 2560 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 331
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CX2016DB19200D0GPSC1 KYOCERA AVX Components
Description: CRYSTAL 19.2000MHZ 8PF SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Load Capacitance: 8pF, Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±50ppm, Frequency Tolerance: ±15ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.018" (0.45mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 150 Ohms, Frequency: 19.2 MHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CX2016DB19200D0GPSC1 CX2016DB19200D0GPSC1 Hersteller : KYOCERA AVX Components cx2016db_e.pdf Crystal 19.2MHz ±15ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 8pF FUND 150Ohm 4-Pin SMD T/R
auf Bestellung 2560 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 331
CX2016DB19200D0GPSC1 CX2016DB19200D0GPSC1 Hersteller : Kyocera AVX cx2016db_e.pdf Crystals AEC-Q200 19.2MHz 8pF 2x1.6mm
auf Bestellung 544 Stücke:
Mindestbestellmenge: 3
CX2016DB19200D0GPSC1 CX2016DB19200D0GPSC1 Hersteller : KYOCERA AVX cx2016db_e.pdf Description: CRYSTAL 19.2000MHZ 8PF SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 8pF
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±50ppm
Frequency Tolerance: ±15ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.018" (0.45mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 150 Ohms
Frequency: 19.2 MHz