Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > CX2016DB20000H0FLJC1
CX2016DB20000H0FLJC1
CX2016DB20000H0FLJC1 KYOCERA AVX Components
cx2016db_e.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Crystal 20MHz ±10ppm (Tol) ±15ppm (Stability) 12pF FUND 150Ohm 4-Pin SMD T/R
auf Bestellung 452 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 324
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CX2016DB20000H0FLJC1 KYOCERA AVX Components
Description: CRYSTAL 20.0000MHZ 12PF SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Load Capacitance: 12pF, Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -30°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±15ppm, Frequency Tolerance: ±10ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.018" (0.45mm), Part Status: Active, ESR (Equivalent Series Resistance): 150 Ohms, Frequency: 20 MHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CX2016DB20000H0FLJC1 CX2016DB20000H0FLJC1 Hersteller : KYOCERA AVX Components cx2016db_e.pdf Crystal 20MHz ±10ppm (Tol) ±15ppm (Stability) 12pF FUND 150Ohm 4-Pin SMD T/R
auf Bestellung 452 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 324
CX2016DB20000H0FLJC1 CX2016DB20000H0FLJC1 Hersteller : Kyocera AVX kyocera electronic devices_knsk-s-a0004350962-1.pdf Crystals 20MHz 12pF 2x1.6mm
auf Bestellung 4275 Stücke:
Mindestbestellmenge: 3
CX2016DB20000H0FLJC1 CX2016DB20000H0FLJC1 Hersteller : KYOCERA AVX CX2016DB_USY1M-H1-16426-00_Spec.pdf Description: CRYSTAL 20.0000MHZ 12PF SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 12pF
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -30°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±15ppm
Frequency Tolerance: ±10ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.018" (0.45mm)
Part Status: Active
ESR (Equivalent Series Resistance): 150 Ohms
Frequency: 20 MHz
auf Bestellung 1190 Stücke:
Mindestbestellmenge: 16
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 12pF
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Frequency Stability: ±15ppm
Frequency Tolerance: ±10ppm
Operating Mode: Fundamental
Part Status: Active
Frequency: 20 MHz