Produkte > KYOCERA AVX > CX2016DB24000D0GEJCC
CX2016DB24000D0GEJCC
CX2016DB24000D0GEJCC KYOCERA AVX
cx2016db_e.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: CRYSTAL 24.0000MHZ 8PF SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 8pF
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -10°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±15ppm
Frequency Tolerance: ±15ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.018" (0.45mm)
Part Status: Active
ESR (Equivalent Series Resistance): 150 Ohms
Frequency: 24 MHz
Supplier Device Package: 4-SMD (2x1.6)
auf Bestellung 5870 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 15
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CX2016DB24000D0GEJCC KYOCERA AVX
Description: CRYSTAL 24.0000MHZ 8PF SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Load Capacitance: 8pF, Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -10°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±15ppm, Frequency Tolerance: ±15ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.018" (0.45mm), Part Status: Active, ESR (Equivalent Series Resistance): 150 Ohms, Frequency: 24 MHz, Supplier Device Package: 4-SMD (2x1.6).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CX2016DB24000D0GEJCC CX2016DB24000D0GEJCC Hersteller : Kyocera AVX cx2016db_e.pdf Crystals AEC-Q200 24000kHz 8p F 2x1.6mm
auf Bestellung 35 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
CX2016DB24000D0GEJCC CX2016DB24000D0GEJCC Hersteller : KYOCERA AVX Components cx2016db_e.pdf Crystal 24MHz ±15ppm (Tol) ±15ppm (Stability) 8pF FUND 150Ohm 4-Pin Ultra Mini-CSMD T/R
Produkt ist nicht verfügbar
CX2016DB24000D0GEJCC CX2016DB24000D0GEJCC Hersteller : KYOCERA AVX cx2016db_e.pdf Description: CRYSTAL 24.0000MHZ 8PF SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 8pF
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Frequency Stability: ±15ppm
Frequency Tolerance: ±15ppm
Operating Mode: Fundamental
Part Status: Active
Frequency: 24 MHz