Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > CX2016DB26000D0GPSC1
CX2016DB26000D0GPSC1
CX2016DB26000D0GPSC1 KYOCERA AVX Components
cx2016dbe.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Crystal 26MHz ±15ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 8pF FUND 60Ohm 4-Pin SMD T/R
auf Bestellung 717 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 275
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CX2016DB26000D0GPSC1 KYOCERA AVX Components
Description: CRYSTAL 26.0000MHZ 8PF SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Load Capacitance: 8pF, Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±50ppm, Frequency Tolerance: ±15ppm, Operating Mode: Fundamental, Supplier Device Package: 4-SMD (2x1.6), Height - Seated (Max): 0.018" (0.45mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 60 Ohms, Frequency: 26 MHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CX2016DB26000D0GPSC1 CX2016DB26000D0GPSC1 Hersteller : KYOCERA AVX Components cx2016dbe.pdf Crystal 26MHz ±15ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 8pF FUND 60Ohm 4-Pin SMD T/R
auf Bestellung 717 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 271
CX2016DB26000D0GPSC1 CX2016DB26000D0GPSC1 Hersteller : KYOCERA AVX cx2016db_e.pdf Description: CRYSTAL 26.0000MHZ 8PF SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 8pF
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±50ppm
Frequency Tolerance: ±15ppm
Operating Mode: Fundamental
Supplier Device Package: 4-SMD (2x1.6)
Height - Seated (Max): 0.018" (0.45mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 60 Ohms
Frequency: 26 MHz
Produkt ist nicht verfügbar
CX2016DB26000D0GPSC1 CX2016DB26000D0GPSC1 Hersteller : Kyocera AVX cx2016db_e.pdf Crystals AEC-Q200 26MHz 8pF 2 x1.6mm