Produkte > KYOCERA AVX > CX2016DB32000D0GPSC1
CX2016DB32000D0GPSC1
CX2016DB32000D0GPSC1 Kyocera AVX
cx2016db_e-1153960.pdf
Hersteller: Kyocera AVX
Crystals AEC-Q200 32MHz 8pF 2x1.6mm
auf Bestellung 51 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details CX2016DB32000D0GPSC1 Kyocera AVX
Description: CRYSTAL 32.0000MHZ 8PF SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Load Capacitance: 8pF, Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±50ppm, Frequency Tolerance: ±15ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.018" (0.45mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 60 Ohms, Frequency: 32 MHz.
Weitere Produktangebote CX2016DB32000D0GPSC1
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CX2016DB32000D0GPSC1 CX2016DB32000D0GPSC1 Hersteller : KYOCERA AVX Components cx2016dbe.pdf Crystal 32MHz ±15ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 8pF FUND 60Ohm 4-Pin SMD T/R
auf Bestellung 8 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
CX2016DB32000D0GPSC1 CX2016DB32000D0GPSC1 Hersteller : KYOCERA AVX cx2016db_e.pdf Description: CRYSTAL 32.0000MHZ 8PF SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 8pF
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±50ppm
Frequency Tolerance: ±15ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.018" (0.45mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 60 Ohms
Frequency: 32 MHz