Produkte > KYOCERA AVX > CX2016DB38400C0WPLA2
CX2016DB38400C0WPLA2
CX2016DB38400C0WPLA2 KYOCERA AVX
cx2016db_e.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: CRYSTAL 38.4000MHZ 7PF SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 7pF
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±20ppm
Frequency Tolerance: ±20ppm
Operating Mode: Fundamental
Supplier Device Package: 4-SMD (2x1.6)
Height - Seated (Max): 0.018" (0.45mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 60 Ohms
Frequency: 38.4 MHz
auf Bestellung 21000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CX2016DB38400C0WPLA2 KYOCERA AVX
Description: CRYSTAL 38.4000MHZ 7PF SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Load Capacitance: 7pF, Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±20ppm, Frequency Tolerance: ±20ppm, Operating Mode: Fundamental, Supplier Device Package: 4-SMD (2x1.6), Height - Seated (Max): 0.018" (0.45mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 60 Ohms, Frequency: 38.4 MHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CX2016DB38400C0WPLA2 CX2016DB38400C0WPLA2 Hersteller : KYOCERA AVX cx2016db_e.pdf Description: CRYSTAL 38.4000MHZ 7PF SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 7pF
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Frequency Stability: ±20ppm
Frequency Tolerance: ±20ppm
Operating Mode: Fundamental
Frequency: 38.4 MHz
auf Bestellung 23046 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 22
CX2016DB38400C0WPLA2 CX2016DB38400C0WPLA2 Hersteller : KYOCERA AVX Components cx2016db_e.pdf Crystal 38.4MHz ±20ppm (Stability) 7pF FUND 4-Pin Ultra Mini-CSMD T/R