Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > CX2016DB38400D0FLJCC
CX2016DB38400D0FLJCC
CX2016DB38400D0FLJCC KYOCERA AVX Components
CX2016DB_Series_Spec.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Crystal 38.4MHz ±10ppm (Tol) ±15ppm (Stability) 8pF FUND 60Ohm 4-Pin SMD T/R
auf Bestellung 15000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Produktbewertung abgeben
Technische Details CX2016DB38400D0FLJCC KYOCERA AVX Components
Description: CRYSTAL 38.4000MHZ 8PF SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Load Capacitance: 8pF, Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -30°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±15ppm, Frequency Tolerance: ±10ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.018" (0.45mm), Part Status: Active, ESR (Equivalent Series Resistance): 60 Ohms, Frequency: 38.4 MHz, Supplier Device Package: 4-SMD (2x1.6).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CX2016DB38400D0FLJCC CX2016DB38400D0FLJCC Hersteller : KYOCERA AVX Components CX2016DB_Series_Spec.pdf Crystal 38.4MHz ±10ppm (Tol) ±15ppm (Stability) 8pF FUND 60Ohm 4-Pin SMD T/R
auf Bestellung 15000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
CX2016DB38400D0FLJCC CX2016DB38400D0FLJCC Hersteller : KYOCERA AVX CX2016DB_Series_Spec.pdf Description: CRYSTAL 38.4000MHZ 8PF SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 8pF
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -30°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±15ppm
Frequency Tolerance: ±10ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.018" (0.45mm)
Part Status: Active
ESR (Equivalent Series Resistance): 60 Ohms
Frequency: 38.4 MHz
Supplier Device Package: 4-SMD (2x1.6)
CX2016DB38400D0FLJCC CX2016DB38400D0FLJCC Hersteller : Kyocera AVX CX2016DB_Series_Spec.pdf Crystals AEC-Q200 38400kHz 8p F 2x1.6mm
Mindestbestellmenge: 3
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 8pF
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Frequency Stability: ±15ppm
Frequency Tolerance: ±10ppm
Operating Mode: Fundamental
Part Status: Active
Frequency: 38.4 MHz
Mindestbestellmenge: 14
CX2016DB38400D0FLJCC CX2016DB38400D0FLJCC Hersteller : Kyocera CX2016DB_Series_Spec.pdf Crystal 38.4MHz ±10ppm (Tol) ±15ppm (Stability) 8pF FUND 60Ohm 4-Pin SMD T/R