Produkte > KYOCERA AVX > CX2016SA16000D0MLRG1
CX2016SA16000D0MLRG1
CX2016SA16000D0MLRG1 KYOCERA AVX
cx2016sa_e.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: 2.0MM X 1.6MM CRYSTAL 16MHZ 8PF
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 8pF
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -30°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±40ppm
Frequency Tolerance: ±40ppm
Operating Mode: Fundamental
Ratings: AEC-Q200
Supplier Device Package: 4-SMD (2x1.6)
Height - Seated (Max): 0.020" (0.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 200 Ohms
Frequency: 16 MHz
auf Bestellung 3000 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details CX2016SA16000D0MLRG1 KYOCERA AVX
Description: 2.0MM X 1.6MM CRYSTAL 16MHZ 8PF, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Load Capacitance: 8pF, Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -30°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±40ppm, Frequency Tolerance: ±40ppm, Operating Mode: Fundamental, Ratings: AEC-Q200, Supplier Device Package: 4-SMD (2x1.6), Height - Seated (Max): 0.020" (0.50mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 200 Ohms, Frequency: 16 MHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CX2016SA16000D0MLRG1 CX2016SA16000D0MLRG1 Hersteller : KYOCERA AVX cx2016sa_e.pdf Description: 2.0MM X 1.6MM CRYSTAL 16MHZ 8PF
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 8pF
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Frequency Stability: ±40ppm
Frequency Tolerance: ±40ppm
Operating Mode: Fundamental
Ratings: AEC-Q200
Frequency: 16 MHz
auf Bestellung 5433 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 33
CX2016SA16000D0MLRG1 CX2016SA16000D0MLRG1 Hersteller : KYOCERA AVX cx2016sa_e-2936404.pdf Crystals 2.0mm x 1.6mm Crystal 16MHz 8pF +/-40ppm