Produkte > KYOCERA AVX > CX2016SA50000D0GSSCC
CX2016SA50000D0GSSCC
CX2016SA50000D0GSSCC KYOCERA AVX
cx2016sa_e.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: 2.05X1.65X0.45MM SIZE, 50MHZ, +/
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 8pF
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Frequency Stability: ±50ppm
Frequency Tolerance: ±15ppm
Operating Mode: Fundamental
Ratings: AEC-Q200
Supplier Device Package: 4-SMD (2x1.6)
Height - Seated (Max): 0.020" (0.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 50 Ohms
Frequency: 50 MHz
auf Bestellung 3000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CX2016SA50000D0GSSCC KYOCERA AVX
Description: 2.05X1.65X0.45MM SIZE, 50MHZ, +/, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Load Capacitance: 8pF, Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Frequency Stability: ±50ppm, Frequency Tolerance: ±15ppm, Operating Mode: Fundamental, Ratings: AEC-Q200, Supplier Device Package: 4-SMD (2x1.6), Height - Seated (Max): 0.020" (0.50mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 50 Ohms, Frequency: 50 MHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CX2016SA50000D0GSSCC CX2016SA50000D0GSSCC Hersteller : KYOCERA AVX cx2016sa_e.pdf Crystals 50MHz 8pF AEC-Q200 2 .05X1.65X.45mm
auf Bestellung 2491 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
CX2016SA50000D0GSSCC CX2016SA50000D0GSSCC Hersteller : KYOCERA AVX cx2016sa_e.pdf Description: 2.05X1.65X0.45MM SIZE, 50MHZ, +/
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 8pF
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Frequency Stability: ±50ppm
Frequency Tolerance: ±15ppm
Operating Mode: Fundamental
Ratings: AEC-Q200
Frequency: 50 MHz
Mindestbestellmenge: 21
CX2016SA50000D0GSSCC Hersteller : KYOCERA cx2016sa_e.pdf Crystal 50MHz ±15ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 8pF FUND 50Ohm 4-Pin SMD T/R
Mindestbestellmenge: 151
CX2016SA50000D0GSSCC Hersteller : KYOCERA AVX Components cx2016sa_e.pdf Crystal 50MHz ±15ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 8pF FUND 50Ohm 4-Pin SMD T/R