Produkte > KYOCERA AVX > CX3225GA10000D0PTVTT
CX3225GA10000D0PTVTT
CX3225GA10000D0PTVTT KYOCERA AVX
cx3225ga_e.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: CRYSTAL 10.0000MHZ 8PF SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2-SMD, No Lead
Load Capacitance: 8pF
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -40°C ~ 150°C
Frequency Stability: ±150ppm
Frequency Tolerance: ±50ppm
Operating Mode: Fundamental
Ratings: AEC-Q200
Supplier Device Package: 2-SMD (3.2x2.5)
Height - Seated (Max): 0.037" (0.95mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 500 Ohms
Frequency: 10 MHz
auf Bestellung 9000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CX3225GA10000D0PTVTT KYOCERA AVX
Description: CRYSTAL 10.0000MHZ 8PF SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, No Lead, Load Capacitance: 8pF, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -40°C ~ 150°C, Frequency Stability: ±150ppm, Frequency Tolerance: ±50ppm, Operating Mode: Fundamental, Ratings: AEC-Q200, Supplier Device Package: 2-SMD (3.2x2.5), Height - Seated (Max): 0.037" (0.95mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 500 Ohms, Frequency: 10 MHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CX3225GA10000D0PTVTT CX3225GA10000D0PTVTT Hersteller : KYOCERA AVX cx3225ga_e.pdf Description: CRYSTAL 10.0000MHZ 8PF SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2-SMD, No Lead
Load Capacitance: 8pF
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Frequency Stability: ±150ppm
Frequency Tolerance: ±50ppm
Operating Mode: Fundamental
Ratings: AEC-Q200
Frequency: 10 MHz
auf Bestellung 11112 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 14
CX3225GA10000D0PTVTT CX3225GA10000D0PTVTT Hersteller : Kyocera AVX cx3225ga_e.pdf Crystals 10000kHz 8pF AEC-Q200