Produkte > KYOCERA AVX > CX3225GB12000H0KPSC1
CX3225GB12000H0KPSC1
CX3225GB12000H0KPSC1 KYOCERA AVX
CX3225GB12000H0KPSC1_Spec.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: CRYSTAL 12.0000MHZ 12PF SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 12pF
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±50ppm
Frequency Tolerance: ±30ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 150 Ohms
Frequency: 12 MHz
Supplier Device Package: 4-SMD (3.2x2.5)
auf Bestellung 2561 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 19
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CX3225GB12000H0KPSC1 KYOCERA AVX
Description: CRYSTAL 12.0000MHZ 12PF SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Load Capacitance: 12pF, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±50ppm, Frequency Tolerance: ±30ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 150 Ohms, Frequency: 12 MHz, Supplier Device Package: 4-SMD (3.2x2.5).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CX3225GB12000H0KPSC1 CX3225GB12000H0KPSC1 Hersteller : Kyocera AVX CX3225GB12000H0KPSC1_Spec.pdf Crystals 12000kHz 12pF
auf Bestellung 3204 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
CX3225GB12000H0KPSC1 CX3225GB12000H0KPSC1 Hersteller : KYOCERA AVX Components cx3225gb_2020_e.pdf Crystal 12MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 12pF FUND 150Ohm 4-Pin SMD T/R
auf Bestellung 1 Stücke:
Produkt ist nicht verfügbar
CX3225GB12000H0KPSC1 CX3225GB12000H0KPSC1 Hersteller : KYOCERA AVX CX3225GB12000H0KPSC1_Spec.pdf Description: CRYSTAL 12.0000MHZ 12PF SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 12pF
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Frequency Stability: ±50ppm
Frequency Tolerance: ±30ppm
Operating Mode: Fundamental
Frequency: 12 MHz