Produkte > KYOCERA AVX > CX3225GB18432D0HEQCC
CX3225GB18432D0HEQCC
CX3225GB18432D0HEQCC KYOCERA AVX
CX3225GBxD0HEQ_Series_Spec.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: CRYSTAL 18.4320MHZ 8PF SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 8pF
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -10°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±30ppm
Frequency Tolerance: ±20ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm)
Part Status: Active
ESR (Equivalent Series Resistance): 80 Ohms
Frequency: 18.432 MHz
Supplier Device Package: 4-SMD (3.2x2.5)
auf Bestellung 1668 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 20
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CX3225GB18432D0HEQCC KYOCERA AVX
Description: CRYSTAL 18.4320MHZ 8PF SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Load Capacitance: 8pF, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -10°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±30ppm, Frequency Tolerance: ±20ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm), Part Status: Active, ESR (Equivalent Series Resistance): 80 Ohms, Frequency: 18.432 MHz, Supplier Device Package: 4-SMD (3.2x2.5).
Weitere Produktangebote CX3225GB18432D0HEQCC
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CX3225GB18432D0HEQCC CX3225GB18432D0HEQCC Hersteller : KYOCERA AVX Components cx3225gb_2020_e.pdf Crystal 18.432MHz ±20ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 8pF FUND 80Ohm 4-Pin SMD T/R
auf Bestellung 250 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
auf Bestellung 250 Stücke:
CX3225GB18432D0HEQCC CX3225GB18432D0HEQCC Hersteller : KYOCERA AVX CX3225GBxD0HEQ_Series_Spec.pdf Description: CRYSTAL 18.4320MHZ 8PF SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 8pF
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Frequency Stability: ±30ppm
Frequency Tolerance: ±20ppm
Operating Mode: Fundamental
Part Status: Active
Frequency: 18.432 MHz
Produkt ist nicht verfügbar
CX3225GB18432D0HEQCC CX3225GB18432D0HEQCC Hersteller : Kyocera AVX cx3225gb_2020_e-3310299.pdf Crystals 18432kHz 8pF With Thermistor