Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > CX3225GB19200D0HPQCC
CX3225GB19200D0HPQCC
CX3225GB19200D0HPQCC KYOCERA AVX Components
cx3225gb_2020_e.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Crystal 19.2MHz ±20ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 8pF FUND 80Ohm 4-Pin SMD T/R
auf Bestellung 2760 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 726
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CX3225GB19200D0HPQCC KYOCERA AVX Components
Description: CRYSTAL 19.2000MHZ 8PF SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Load Capacitance: 8pF, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±30ppm, Frequency Tolerance: ±20ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 80 Ohms, Frequency: 19.2 MHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CX3225GB19200D0HPQCC CX3225GB19200D0HPQCC Hersteller : KYOCERA AVX Components cx3225gb_2020_e.pdf Crystal 19.2MHz ±20ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 8pF FUND 80Ohm 4-Pin SMD T/R
auf Bestellung 2760 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 726
CX3225GB19200D0HPQCC CX3225GB19200D0HPQCC Hersteller : Kyocera Electronic Components cx3225gb_e-1393021.pdf Crystals 19200kHz 8pF With Thermistor
auf Bestellung 127 Stücke:
CX3225GB19200D0HPQCC Hersteller : KYOCERA AVX CX3225GBxD0HPQCC_Series_Spec.pdf Description: KYOCERA AVX - CX3225GB19200D0HPQCC - CRYSTAL SMT 19200 MHZ 55AC7346
tariffCode: 0
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: TBA
directShipCharge: 25
usEccn: EAR99
CX3225GB19200D0HPQCC CX3225GB19200D0HPQCC Hersteller : KYOCERA AVX CX3225GBxD0HPQCC_Series_Spec.pdf Description: CRYSTAL 19.2000MHZ 8PF SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 8pF
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±30ppm
Frequency Tolerance: ±20ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 80 Ohms
Frequency: 19.2 MHz
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 8pF
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Frequency Stability: ±30ppm
Frequency Tolerance: ±20ppm
Operating Mode: Fundamental
Frequency: 19.2 MHz