Produkte > KYOCERA AVX > CX3225GB22579D0HPQCC
CX3225GB22579D0HPQCC
CX3225GB22579D0HPQCC KYOCERA AVX
CX3225GBxD0HPQCC_Series_Spec.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: CRYSTAL 22.5792MHZ 8PF SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 8pF
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±30ppm
Frequency Tolerance: ±20ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm)
Part Status: Active
ESR (Equivalent Series Resistance): 60 Ohms
Frequency: 22.5792 MHz
auf Bestellung 3000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CX3225GB22579D0HPQCC KYOCERA AVX
Description: CRYSTAL 22.5792MHZ 8PF SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Load Capacitance: 8pF, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±30ppm, Frequency Tolerance: ±20ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm), Part Status: Active, ESR (Equivalent Series Resistance): 60 Ohms, Frequency: 22.5792 MHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CX3225GB22579D0HPQCC CX3225GB22579D0HPQCC Hersteller : KYOCERA AVX CX3225GBxD0HPQCC_Series_Spec.pdf Description: CRYSTAL 22.5792MHZ 8PF SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 8pF
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Frequency Stability: ±30ppm
Frequency Tolerance: ±20ppm
Operating Mode: Fundamental
Part Status: Active
Frequency: 22.5792 MHz
auf Bestellung 4530 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 18
CX3225GB22579D0HPQCC CX3225GB22579D0HPQCC Hersteller : Analog Devices, Inc. cx3225gb_2020_e.pdf Crystal 22.5792MHz ±20ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 8pF FUND 60Ohm 4-Pin SMD T/R
Produkt ist nicht verfügbar
CX3225GB22579D0HPQCC CX3225GB22579D0HPQCC Hersteller : KYOCERA AVX cx3225gb_2020_e-3310299.pdf Crystals 22579kHz 8pF With Thermistor