Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > CX3225GB27120P0HPQCC
CX3225GB27120P0HPQCC
CX3225GB27120P0HPQCC KYOCERA AVX Components
CX3225GB_Series_Spec.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Crystal 27.12MHz 18pF SMD
auf Bestellung 12000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CX3225GB27120P0HPQCC KYOCERA AVX Components
Description: CRYSTAL 27.1200MHZ 18PF SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Load Capacitance: 18pF, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±30ppm, Frequency Tolerance: ±20ppm, Operating Mode: Fundamental, Supplier Device Package: 4-SMD (3.2x2.5), Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 50 Ohms, Frequency: 27.12 MHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CX3225GB27120P0HPQCC CX3225GB27120P0HPQCC Hersteller : KYOCERA AVX Components CX3225GB_Series_Spec.pdf Crystal 27.12MHz 18pF SMD
auf Bestellung 12000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
CX3225GB27120P0HPQCC CX3225GB27120P0HPQCC Hersteller : KYOCERA AVX CX3225GB_Series_Spec.pdf Description: CRYSTAL 27.1200MHZ 18PF SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 18pF
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±30ppm
Frequency Tolerance: ±20ppm
Operating Mode: Fundamental
Supplier Device Package: 4-SMD (3.2x2.5)
Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 50 Ohms
Frequency: 27.12 MHz
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 18pF
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Frequency Stability: ±30ppm
Frequency Tolerance: ±20ppm
Operating Mode: Fundamental
Frequency: 27.12 MHz
Mindestbestellmenge: 17
CX3225GB27120P0HPQCC CX3225GB27120P0HPQCC Hersteller : KYOCERA AVX CX3225GB_Series_Spec.pdf Crystals 27120kHz 18pF With T hermistor