Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > CX3225GB33333P0HPQCC
CX3225GB33333P0HPQCC
CX3225GB33333P0HPQCC KYOCERA AVX Components
knsk-s-a0000107561-1.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Crystal 33.333MHz ±20ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 18pF FUND 50Ohm 4-Pin SMD T/R
auf Bestellung 3000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 157
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CX3225GB33333P0HPQCC KYOCERA AVX Components
Description: CRYSTAL 33.3330MHZ 18PF SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Load Capacitance: 18pF, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±30ppm, Frequency Tolerance: ±20ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm), Part Status: Active, ESR (Equivalent Series Resistance): 50 Ohms, Frequency: 33.333 MHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CX3225GB33333P0HPQCC CX3225GB33333P0HPQCC Hersteller : KYOCERA AVX CX3225GB_Series_Spec.pdf Description: CRYSTAL 33.3330MHZ 18PF SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 18pF
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±30ppm
Frequency Tolerance: ±20ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm)
Part Status: Active
ESR (Equivalent Series Resistance): 50 Ohms
Frequency: 33.333 MHz
auf Bestellung 1901 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 17
CX3225GB33333P0HPQCC CX3225GB33333P0HPQCC Hersteller : Kyocera Electronic Components cx3225gb_e-1393021.pdf Crystals 33333kHz 20pF With Thermistor
auf Bestellung 838 Stücke:
CX3225GB33333P0HPQCC CX3225GB33333P0HPQCC Hersteller : KYOCERA AVX Components knsk-s-a0000107561-1.pdf Crystal 33.333MHz ±20ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 18pF FUND 50Ohm 4-Pin SMD T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 18pF
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Frequency Stability: ±30ppm
Frequency Tolerance: ±20ppm
Operating Mode: Fundamental
Part Status: Active
Frequency: 33.333 MHz