Produkte > KYOCERA AVX > CX3225GB48000D0HEQCC
CX3225GB48000D0HEQCC
CX3225GB48000D0HEQCC KYOCERA AVX
CX3225GBxD0HEQ_Series_Spec.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: CRYSTAL 48.0000MHZ 8PF SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 8pF
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -10°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±30ppm
Frequency Tolerance: ±20ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 50 Ohms
Frequency: 48 MHz
auf Bestellung 3000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CX3225GB48000D0HEQCC KYOCERA AVX
Description: CRYSTAL 48.0000MHZ 8PF SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Load Capacitance: 8pF, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -10°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±30ppm, Frequency Tolerance: ±20ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 50 Ohms, Frequency: 48 MHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CX3225GB48000D0HEQCC CX3225GB48000D0HEQCC Hersteller : KYOCERA cx3225gb_2020_e.pdf Crystal 48MHz ±20ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 8pF FUND 50Ohm 4-Pin SMD T/R
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 151
CX3225GB48000D0HEQCC CX3225GB48000D0HEQCC Hersteller : KYOCERA AVX CX3225GBxD0HEQ_Series_Spec.pdf Crystals 48000kHz 8pF With Thermistor
Mindestbestellmenge: 3
CX3225GB48000D0HEQCC CX3225GB48000D0HEQCC Hersteller : KYOCERA AVX CX3225GBxD0HEQ_Series_Spec.pdf Description: CRYSTAL 48.0000MHZ 8PF SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 8pF
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Frequency Stability: ±30ppm
Frequency Tolerance: ±20ppm
Operating Mode: Fundamental
Frequency: 48 MHz
Mindestbestellmenge: 15
CX3225GB48000D0HEQCC Hersteller : KYOCERA AVX Components CX3225GBxD0HEQ_Series_Spec.pdf Crystal 48MHz ±20ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 8pF FUND 50Ohm 4-Pin SMD T/R