Produkte > KYOCERA AVX > CX3225SB14745H0KPQCC
CX3225SB14745H0KPQCC
CX3225SB14745H0KPQCC KYOCERA AVX
CX3225SB14745H0KPQCC_Spec.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: CRYSTAL 14.7450MHZ 12PF SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 12pF
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Tolerance: ±30ppm
Operating Mode: Fundamental
Supplier Device Package: 4-SMD (3.2x2.5)
Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm)
Part Status: Active
ESR (Equivalent Series Resistance): 80 Ohms
Frequency: 14.745 MHz
auf Bestellung 9000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CX3225SB14745H0KPQCC KYOCERA AVX
Description: CRYSTAL 14.7450MHZ 12PF SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Load Capacitance: 12pF, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Tolerance: ±30ppm, Operating Mode: Fundamental, Supplier Device Package: 4-SMD (3.2x2.5), Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm), Part Status: Active, ESR (Equivalent Series Resistance): 80 Ohms, Frequency: 14.745 MHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CX3225SB14745H0KPQCC CX3225SB14745H0KPQCC Hersteller : KYOCERA AVX CX3225SB14745H0KPQCC_Spec.pdf Description: CRYSTAL 14.7450MHZ 12PF SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 12pF
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Frequency Tolerance: ±30ppm
Operating Mode: Fundamental
Part Status: Active
Frequency: 14.745 MHz