Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > CX3225SB16000E0FPZ25
CX3225SB16000E0FPZ25
CX3225SB16000E0FPZ25 KYOCERA AVX Components
cx3225sb16000e0fpz25.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Crystal 16MHz ±10ppm (Tol) ±16ppm (Stability) 9pF FUND 54Ohm 4-Pin CSMD T/R
auf Bestellung 2000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CX3225SB16000E0FPZ25 KYOCERA AVX Components
Description: CRYSTAL 16.0000MHZ 9PF SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Load Capacitance: 9pF, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±16ppm, Frequency Tolerance: ±10ppm, Operating Mode: Fundamental, Supplier Device Package: 4-SMD (3.2x2.5), Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm), Part Status: Active, ESR (Equivalent Series Resistance): 54 Ohms, Frequency: 16 MHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CX3225SB16000E0FPZ25 CX3225SB16000E0FPZ25 Hersteller : KYOCERA AVX Components cx3225sb16000e0fpz25.pdf Crystal 16MHz ±10ppm (Tol) ±16ppm (Stability) 9pF FUND 54Ohm 4-Pin CSMD T/R
auf Bestellung 2000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
CX3225SB16000E0FPZ25 CX3225SB16000E0FPZ25 Hersteller : KYOCERA AVX CX3225SB16000E0FPZ25.pdf Description: CRYSTAL 16.0000MHZ 9PF SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 9pF
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±16ppm
Frequency Tolerance: ±10ppm
Operating Mode: Fundamental
Supplier Device Package: 4-SMD (3.2x2.5)
Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm)
Part Status: Active
ESR (Equivalent Series Resistance): 54 Ohms
Frequency: 16 MHz
CX3225SB16000E0FPZ25 CX3225SB16000E0FPZ25 Hersteller : Kyocera AVX cx3225sb_e.pdf Crystals AEC-Q200 16000kHz 9p F 3.2x2.5mm
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 9pF
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Frequency Stability: ±16ppm
Frequency Tolerance: ±10ppm
Operating Mode: Fundamental
Part Status: Active
Frequency: 16 MHz