Produkte > KYOCERA AVX > CX3225SB25000D0FPLCC
CX3225SB25000D0FPLCC
CX3225SB25000D0FPLCC KYOCERA AVX
CX3225SByyyyyD0FPLCC_Series_Spec.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: CRYSTAL 25.0000MHZ 8PF SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 8pF
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±20ppm
Frequency Tolerance: ±10ppm
Operating Mode: Fundamental
Supplier Device Package: 4-SMD (3.2x2.5)
Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm)
Part Status: Active
ESR (Equivalent Series Resistance): 50 Ohms
Frequency: 25 MHz
auf Bestellung 15000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CX3225SB25000D0FPLCC KYOCERA AVX
Description: CRYSTAL 25.0000MHZ 8PF SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Load Capacitance: 8pF, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±20ppm, Frequency Tolerance: ±10ppm, Operating Mode: Fundamental, Supplier Device Package: 4-SMD (3.2x2.5), Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm), Part Status: Active, ESR (Equivalent Series Resistance): 50 Ohms, Frequency: 25 MHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CX3225SB25000D0FPLCC CX3225SB25000D0FPLCC Hersteller : KYOCERA AVX CX3225SByyyyyD0FPLCC_Series_Spec.pdf Description: CRYSTAL 25.0000MHZ 8PF SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 8pF
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Frequency Stability: ±20ppm
Frequency Tolerance: ±10ppm
Operating Mode: Fundamental
Part Status: Active
Frequency: 25 MHz
auf Bestellung 16174 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 16
CX3225SB25000D0FPLCC CX3225SB25000D0FPLCC Hersteller : Kyocera AVX kyocera electronic devices_knsk-s-a0002837633-1.pdf Crystals 25000kHz 8pF 3.2x2.5 mm