Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > CX3225SB54000D0WPSC2
CX3225SB54000D0WPSC2
CX3225SB54000D0WPSC2 KYOCERA AVX Components
Si534x_Series.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Crystal 54MHz ±15ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 8pF FUND 23Ohm 4-Pin SMD T/R
auf Bestellung 376 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 193
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CX3225SB54000D0WPSC2 KYOCERA AVX Components
Description: CRYSTAL 54.0000MHZ 8PF SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Load Capacitance: 8pF, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±30ppm, Frequency Tolerance: ±15ppm, Operating Mode: Fundamental, Supplier Device Package: 4-SMD (3.2x2.5), Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm), Part Status: Obsolete, ESR (Equivalent Series Resistance): 50 Ohms, Frequency: 54 MHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CX3225SB54000D0WPSC2 CX3225SB54000D0WPSC2 Hersteller : KYOCERA AVX Components Si534x_Series.pdf Crystal 54MHz ±15ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 8pF FUND 23Ohm 4-Pin SMD T/R
auf Bestellung 376 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 193
CX3225SB54000D0WPSC2 CX3225SB54000D0WPSC2 Hersteller : AVX / Kyocera cx3225sb_e-911319.pdf Crystals AEC-Q200 54000kHz 8pF 3.2x2.5mm
auf Bestellung 2549 Stücke:
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar
CX3225SB54000D0WPSC2 CX3225SB54000D0WPSC2 Hersteller : KYOCERA AVX Si534x_Series.pdf Description: CRYSTAL 54.0000MHZ 8PF SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 8pF
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±30ppm
Frequency Tolerance: ±15ppm
Operating Mode: Fundamental
Supplier Device Package: 4-SMD (3.2x2.5)
Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm)
Part Status: Obsolete
ESR (Equivalent Series Resistance): 50 Ohms
Frequency: 54 MHz