Produkte > AVX / KYOCERA > CX5032GB14745H0PESZZ
CX5032GB14745H0PESZZ
CX5032GB14745H0PESZZ AVX / Kyocera
cx5032gb_cs_e-1131455.pdf
Hersteller: AVX / Kyocera
Crystals W/Thermist 14745kHz 12pF 5.0x3.2mm
auf Bestellung 492 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CX5032GB14745H0PESZZ AVX / Kyocera
Description: CRYSTAL 14.7456MHZ 12PF SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, No Lead, Load Capacitance: 12pF, Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -10°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±50ppm, Frequency Tolerance: ±50ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 100 Ohms, Frequency: 14.7456 MHz.
Weitere Produktangebote CX5032GB14745H0PESZZ
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CX5032GB14745H0PESZZ CX5032GB14745H0PESZZ Hersteller : KYOCERA AVX Components 104_e.pdf Crystal 14.7456MHz ±50ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 12pF FUND 100Ohm 2-Pin CSMD
Produkt ist nicht verfügbar
CX5032GB14745H0PESZZ CX5032GB14745H0PESZZ Hersteller : KYOCERA AVX CX5032GB_%28CX-53F%29_DS.pdf Description: CRYSTAL 14.7456MHZ 12PF SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2-SMD, No Lead
Load Capacitance: 12pF
Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -10°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±50ppm
Frequency Tolerance: ±50ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 100 Ohms
Frequency: 14.7456 MHz