Produkte > LUMINUS DEVICES INC. > CXM-22-40-80-54-AC40-F5-3
CXM-22-40-80-54-AC40-F5-3
CXM-22-40-80-54-AC40-F5-3 Luminus Devices Inc.
Luminus_CXM-22_GEN4_Datasheet.pdf
Hersteller: Luminus Devices Inc.
Description: LED COB CXM-22 GEN4 WHT SQ 4000K
Packaging: Tray
Color: White, Neutral
Size / Dimension: 28.00mm L x 28.00mm W
Type: Chip On Board (COB)
Configuration: Square
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 50V
Height: 1.37mm
Current - Test: 1.05A
Viewing Angle: 120°
Lens Type: Flat
Current - Max: 3.5A
Lumens/Watt @ Current - Test: 174 lm/W
CCT (K): 4000K 3-Step MacAdam Ellipse
CRI (Color Rendering Index): 80
Light Emitting Surface (LES): 22.00mm Dia
Temperature - Test: 85°C
Luminous Flux @ Current/Temperature: 9155lm (Typ)
Part Status: Active
auf Bestellung 80 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CXM-22-40-80-54-AC40-F5-3 Luminus Devices Inc.
Description: LED COB CXM-22 GEN4 WHT SQ 4000K, Packaging: Tray, Color: White, Neutral, Size / Dimension: 28.00mm L x 28.00mm W, Type: Chip On Board (COB), Configuration: Square, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 50V, Height: 1.37mm, Current - Test: 1.05A, Viewing Angle: 120°, Lens Type: Flat, Current - Max: 3.5A, Lumens/Watt @ Current - Test: 174 lm/W, CCT (K): 4000K 3-Step MacAdam Ellipse, CRI (Color Rendering Index): 80, Light Emitting Surface (LES): 22.00mm Dia, Temperature - Test: 85°C, Luminous Flux @ Current/Temperature: 9155lm (Typ), Part Status: Active.
Weitere Produktangebote CXM-22-40-80-54-AC40-F5-3
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CXM-22-40-80-54-AC40-F5-3 CXM-22-40-80-54-AC40-F5-3 Hersteller : Luminus, Inc. Luminus_CXM-22_GEN4_Datasheet.pdf 60W G4 / 4000K(=NW) / 9155lmx1050mAx50,0V (at Tj=85С) / Max=3,5Ax198,7W / CRI=80 / 120deg. / 28x28mm (LES=22,0mm) Група товару: Світлодіодні матриці Luminus Од. вим: шт
Anzahl je Verpackung: 20 Stücke
Produkt ist nicht verfügbar
CXM-22-40-80-54-AC40-F5-3 CXM-22-40-80-54-AC40-F5-3 Hersteller : Luminus, Inc. Luminus_CXM-22_GEN4_Datasheet.pdf 60W G4 / 4000K(=NW) / 9155lmx1050mAx50,0V (at Tj=85С) / Max=3,5Ax198,7W / CRI=80 / 120deg. / 28x28mm (LES=22,0mm) Група товару: Світлодіоди та світлодіодні модулі Од. вим: шт