Produkte > LUMINUS DEVICES > CXM-22-HS-11-54-AC30-P1-7
CXM-22-HS-11-54-AC30-P1-7
CXM-22-HS-11-54-AC30-P1-7 Luminus Devices
Luminus_Smooth_White_Product_Datasheet.pdf
Hersteller: Luminus Devices
Single Colour LEDs HortiLum COB LED
auf Bestellung 28 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CXM-22-HS-11-54-AC30-P1-7 Luminus Devices
Description: LED COB SENSUS HORT WHT SQUARE, Packaging: Tray, Color: White, Size / Dimension: 28.00mm L x 28.00mm W, Type: Chip On Board (COB), Configuration: Square, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 51.5V, Height: 1.37mm, Current - Test: 1.1A, Viewing Angle: 120°, Lens Type: Flat, Current - Max: 2.2A, Light Emitting Surface (LES): 22.00mm Dia, Temperature - Test: 85°C, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Tray
Color: White
Size / Dimension: 28.00mm L x 28.00mm W
Type: Chip On Board (COB)
Configuration: Square
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 51.5V
Height: 1.37mm
Current - Test: 1.1A
Viewing Angle: 120°
Lens Type: Flat
Current - Max: 2.2A
Light Emitting Surface (LES): 22.00mm Dia
Temperature - Test: 85°C
Part Status: Active
auf Bestellung 113 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
CXM-22-HS-11-54-AC30-P1-7 CXM-22-HS-11-54-AC30-P1-7 Hersteller : Luminus, Inc. Luminus_COB_Horticulture_Gen1.pdf 60W / HortiLum (=HL) / 105mmol/sx1100mAx48,0-55,0V (at Tj=85С) / Max=2,2Ax125,0W / CRI=-- / 120deg. / 28x28mm (LES=22,0mm) Група товару: Світлодіоди для фітоосвітлення та акватематики Од. вим: шт
Anzahl je Verpackung: 100 Stücke
Produkt ist nicht verfügbar