Produkte > INFINEON TECHNOLOGIES > CY15B102QN-50SXE
CY15B102QN-50SXE
CY15B102QN-50SXE Infineon Technologies
x_8)_automotive-e_serial_(spi)_f-ram-datasheet-v15_00-en.pdf
Hersteller: Infineon Technologies
FRAM 2Mbit Serial-SPI Interface 3.3V Automotive AEC-Q100 8-Pin SOIC EIAJ Standard
auf Bestellung 416 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 7
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CY15B102QN-50SXE Infineon Technologies
Description: IC FRAM 2MBIT SPI 50MHZ 8SOIC, Packaging: Tube, Package / Case: 8-SOIC (0.209", 5.30mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Memory Size: 2Mbit, Memory Type: Non-Volatile, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), Voltage - Supply: 1.8V ~ 3.6V, Technology: FRAM (Ferroelectric RAM), Clock Frequency: 50 MHz, Memory Format: FRAM, Supplier Device Package: 8-SOIC, Part Status: Active, Memory Interface: SPI, Memory Organization: 256K x 8, DigiKey Programmable: Not Verified, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q100.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CY15B102QN-50SXE CY15B102QN-50SXE Hersteller : Infineon Technologies x_8)_automotive-e_serial_(spi)_f-ram-datasheet-v15_00-en.pdf FRAM 2Mbit Serial-SPI Interface 3.3V Automotive AEC-Q100 8-Pin SOIC EIAJ Standard
auf Bestellung 1055 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 7
auf Bestellung 1055 Stücke:
CY15B102QN-50SXE CY15B102QN-50SXE Hersteller : Infineon Technologies Infineon-CY15B102QN_CY15V102QN_EXCELON_-AUTO_2-MBIT_(256K_X_8)_AUTOMOTIVE-E_SERIAL_(SPI)_F-RAM-DataSheet-v14_00-EN.pdf?fileId=8ac78c8c7d0d8da4017d0ee5bc3f6d8a&utm_source=cypress&utm_medium=referral&utm_campaign=202110_globe_e Description: IC FRAM 2MBIT SPI 50MHZ 8SOIC
Packaging: Tube
Package / Case: 8-SOIC (0.209", 5.30mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Memory Size: 2Mbit
Memory Type: Non-Volatile
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Voltage - Supply: 1.8V ~ 3.6V
Technology: FRAM (Ferroelectric RAM)
Clock Frequency: 50 MHz
Memory Format: FRAM
Supplier Device Package: 8-SOIC
Part Status: Active
Memory Interface: SPI
Memory Organization: 256K x 8
DigiKey Programmable: Not Verified
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q100
auf Bestellung 420 Stücke:
auf Bestellung 514 Stücke:
Mindestbestellmenge: 5
auf Bestellung 4 Stücke:
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar
CY15B102QN-50SXE Hersteller : Cypress Semiconductor Infineon-CY15B102QN_CY15V102QN_EXCELON_-AUTO_2-MBIT_(256K_X_8)_AUTOMOTIVE-E_SERIAL_(SPI)_F-RAM-DataSheet-v14_00-EN.pdf?fileId=8ac78c8c7d0d8da4017d0ee5bc3f6d8a&utm_source=cypress&utm_medium=referral&utm_campaign=202110_globe_e IC FRAM 2MBIT SPI 50MHZ 8SOIC Група товару: Мікропроцесори, мікроконтролери Од. вим: шт