Produkte > INFINEON TECHNOLOGIES > CY15B104QSN-108BFXIT
CY15B104QSN-108BFXIT Infineon Technologies
l_quad_spi_512k_8_108_mhz_industrial-datasheet-v14_00-en.pdf
Hersteller: Infineon Technologies
Ferroelectric RAM
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CY15B104QSN-108BFXIT Infineon Technologies
Description: IC FRAM 4MBIT SPI/QUAD 8UFLGA, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 8-UFLGA, Mounting Type: Surface Mount, Memory Size: 4Mbit, Memory Type: Non-Volatile, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Voltage - Supply: 1.8V ~ 3.6V, Technology: FRAM (Ferroelectric RAM), Clock Frequency: 108 MHz, Memory Format: FRAM, Supplier Device Package: 8-UFLGA (3.28x3.23), Memory Interface: SPI - Quad I/O, Access Time: 6.7 ns, Memory Organization: 512K x 8.
Weitere Produktangebote CY15B104QSN-108BFXIT
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 8-UFLGA
Mounting Type: Surface Mount
Memory Size: 4Mbit
Memory Type: Non-Volatile
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Voltage - Supply: 1.8V ~ 3.6V
Technology: FRAM (Ferroelectric RAM)
Clock Frequency: 108 MHz