Produkte > INFINEON TECHNOLOGIES > CY15B104QSN-108LPXI
CY15B104QSN-108LPXI
CY15B104QSN-108LPXI Infineon Technologies
l_quad_spi_512k_8_108_mhz_industrial-datasheet-v14_00-en.pdf
Hersteller: Infineon Technologies
FRAM 4Mbit Serial-SPI Interface 2.5V/3V/3.3V 8-Pin GQFN Standard
auf Bestellung 417 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 6
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CY15B104QSN-108LPXI Infineon Technologies
Description: IC FRAM 4MBIT SPI/QUAD 8GQFN, Packaging: Tray, Package / Case: 8-UQFN, Mounting Type: Surface Mount, Memory Size: 4Mbit, Memory Type: Non-Volatile, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Voltage - Supply: 1.8V ~ 3.6V, Technology: FRAM (Ferroelectric RAM), Clock Frequency: 108 MHz, Memory Format: FRAM, Supplier Device Package: 8-GQFN (3.23x3.28), Part Status: Active, Memory Interface: SPI - Quad I/O, Memory Organization: 512K x 8, DigiKey Programmable: Not Verified.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 106 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
CY15B104QSN-108LPXI CY15B104QSN-108LPXI Hersteller : Infineon Technologies l_quad_spi_512k_8_108_mhz_industrial-datasheet-v14_00-en.pdf FRAM 4Mbit Serial-SPI Interface 2.5V/3V/3.3V 8-Pin GQFN Standard
auf Bestellung 464 Stücke:
Mindestbestellmenge: 15
auf Bestellung 480 Stücke:
Mindestbestellmenge: 15
Packaging: Tray
Package / Case: 8-UQFN
Memory Type: Non-Volatile
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Voltage - Supply: 1.8V ~ 3.6V
Technology: FRAM (Ferroelectric RAM)
Clock Frequency: 108 MHz
Memory Format: FRAM
Supplier Device Package: 8-GQFN (3.23x3.28)
Part Status: Active
Memory Interface: SPI - Quad I/O
Memory Organization: 512K x 8
DigiKey Programmable: Not Verified
auf Bestellung 103 Stücke:
Produkt ist nicht verfügbar