Produkte > INFINEON TECHNOLOGIES > CY15B104QSN-108SXIT
CY15B104QSN-108SXIT
CY15B104QSN-108SXIT Infineon Technologies
l_quad_spi_512k_8_108_mhz_industrial-datasheet-v14_00-en.pdf
Hersteller: Infineon Technologies
FRAM 4Mbit Serial-SPI Interface 2.5V/3V/3.3V 8-Pin SOIC EIAJ T/R
auf Bestellung 4969 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 15
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CY15B104QSN-108SXIT Infineon Technologies
Description: IC FRAM 4MBIT SPI/QUAD 8SOIC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 8-SOIC (0.209", 5.30mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Memory Size: 4Mbit, Memory Type: Non-Volatile, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Voltage - Supply: 1.8V ~ 3.6V, Technology: FRAM (Ferroelectric RAM), Clock Frequency: 108 MHz, Memory Format: FRAM, Supplier Device Package: 8-SOIC, Part Status: Active, Memory Interface: SPI - Quad I/O, Memory Organization: 512K x 8, DigiKey Programmable: Not Verified.
Weitere Produktangebote CY15B104QSN-108SXIT
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CY15B104QSN-108SXIT CY15B104QSN-108SXIT Hersteller : Infineon Technologies l_quad_spi_512k_8_108_mhz_industrial-datasheet-v14_00-en.pdf FRAM 4Mbit Serial-SPI Interface 2.5V/3V/3.3V 8-Pin SOIC EIAJ T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 8-SOIC (0.209", 5.30mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Memory Size: 4Mbit
Memory Type: Non-Volatile
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Voltage - Supply: 1.8V ~ 3.6V
Technology: FRAM (Ferroelectric RAM)
Clock Frequency: 108 MHz