Produkte > INFINEON TECHNOLOGIES > CY7C1361KVE33-133AXM
CY7C1361KVE33-133AXM
CY7C1361KVE33-133AXM Infineon Technologies
Infineon-CY7C1361KVE33-133AXM-DataSheet-v01_00-EN.pdf?fileId=8ac78c8c7d0d8da4017d0ee2758f68f2
Hersteller: Infineon Technologies
Description: IC SRAM 9MBIT PARALLEL 100TQFP
Packaging: Tray
Package / Case: 100-LQFP
Mounting Type: Surface Mount
Memory Size: 9Mbit
Memory Type: Volatile
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TC)
Voltage - Supply: 3.135V ~ 3.6V
Technology: SRAM - Synchronous, SDR
Clock Frequency: 133 MHz
Memory Format: SRAM
Supplier Device Package: 100-TQFP (14x20)
Memory Interface: Parallel
Access Time: 6.5 ns
Memory Organization: 256K x 36
DigiKey Programmable: Not Verified
auf Bestellung 126 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CY7C1361KVE33-133AXM Infineon Technologies
Description: IC SRAM 9MBIT PARALLEL 100TQFP, Packaging: Tray, Package / Case: 100-LQFP, Mounting Type: Surface Mount, Memory Size: 9Mbit, Memory Type: Volatile, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TC), Voltage - Supply: 3.135V ~ 3.6V, Technology: SRAM - Synchronous, SDR, Clock Frequency: 133 MHz, Memory Format: SRAM, Supplier Device Package: 100-TQFP (14x20), Memory Interface: Parallel, Access Time: 6.5 ns, Memory Organization: 256K x 36, DigiKey Programmable: Not Verified.
Weitere Produktangebote CY7C1361KVE33-133AXM
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CY7C1361KVE33-133AXM CY7C1361KVE33-133AXM Hersteller : Infineon Technologies download.pdf SRAM Chip Sync 3.3V 9M-bit 256K x 36 6.5ns 100-Pin TQFP Tray
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tray
Package / Case: 100-LQFP
Mounting Type: Surface Mount
Memory Size: 9Mbit
Memory Type: Volatile
Clock Frequency: 133 MHz