CY7C1363A-117AC
CY7C1363A-117AC Cypress Semiconductor Corp
CY7C1361A_63A.pdf
Hersteller: Cypress Semiconductor Corp
Description: IC SRAM 9MBIT PAR 117MHZ 100TQFP
Packaging: Bag
Package / Case: 100-LQFP
Mounting Type: Surface Mount
Memory Size: 9Mbit
Memory Type: Volatile
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA)
Voltage - Supply: 3.135V ~ 3.6V
Technology: SRAM - Synchronous, SDR
Clock Frequency: 117 MHz
Memory Format: SRAM
Supplier Device Package: 100-TQFP (14x20)
Memory Interface: Parallel
Access Time: 7 ns
Memory Organization: 512K x 18
DigiKey Programmable: Not Verified
auf Bestellung 1189 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 43
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CY7C1363A-117AC Cypress Semiconductor Corp
Description: IC SRAM 9MBIT PAR 117MHZ 100TQFP, Packaging: Bag, Package / Case: 100-LQFP, Mounting Type: Surface Mount, Memory Size: 9Mbit, Memory Type: Volatile, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA), Voltage - Supply: 3.135V ~ 3.6V, Technology: SRAM - Synchronous, SDR, Clock Frequency: 117 MHz, Memory Format: SRAM, Supplier Device Package: 100-TQFP (14x20), Memory Interface: Parallel, Access Time: 7 ns, Memory Organization: 512K x 18, DigiKey Programmable: Not Verified.
Weitere Produktangebote CY7C1363A-117AC
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CY7C1363A117AC Hersteller : CYPRESS
auf Bestellung 100 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
CY7C1363A-117AC Hersteller : MICRON CY7C1361A_63A.pdf TSOP